jedrca brazilskih orehov, odlično, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

odlično

jedrca brazilskih orehov, odlično, 150 g

Pakiranje: 150 g

od5,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 39,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €

39,93 €/kg

brazilski oreehi, odlično, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,99 €

39,93 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

5,99 €

39,93 €/kg

Brazilski orehi Odlično, 150g