pirini njoki divita, mlinotest, 500g
Spar
Mercator
Tuš

divita

pirini njoki divita, mlinotest, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,09 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,09–2,95 € · prihranite do 0,86 €

Cena na enoto: od 4,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €2,09 €-30%

4,18 €/kg

pirini njoki, divita, 500 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,95 €

5,90 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,95 €

5,90 €/kg

Njoki Divita, pirini, 500g