sladka smetana v spreju, meggle, 250 ml
Mercator
Tuš

meggle

sladka smetana v spreju, meggle, 250 ml

Pakiranje: 250 ml

od2,39 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,39–2,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 9,56 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €2,39 €-20%

9,56 €/L

Smetana Meggle v Dozi 250 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €+25%

11,96 €/L