sok, pomaranča, fructal, 0,2 l
Mercator
Tuš

fructal

sok, pomaranča, fructal, 0,2 l

Pakiranje: 200 ml

od0,97 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,97–0,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,85 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,97 €

4,85 €/L

Sok Fructal 100% Pomaranča 0,2 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €+11%

4,95 €/L