napitek citrus sport isotonic, rauch, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

rauch

napitek citrus sport isotonic, rauch, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,89–1,35 € · prihranite do 0,46 €

Cena na enoto: od 1,78 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,10 €0,89 €-19%

1,78 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,10 €

2,20 €/L

izotonični napitek, citrus, rauch isotonic, 0,5 l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,35 €

2,70 €/L

Pijača Rauch, Isotonic citrus, 0.5 l