marmorni kolač žito, 450g
Spar
Mercator
Tuš

žito

marmorni kolač žito, 450g

Pakiranje: 450 g

od5,29 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 11,76 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,29 €

11,76 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,29 €

11,76 €/kg

marmorni kolač, žito, pakirano, 450 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,29 €

11,76 €/kg

Marmorni Kolač Žito 450 g