mini muffini stracciatella , kuchenmesiter, 225g
Spar
Tuš

kuchenmeister

mini muffini stracciatella , kuchenmesiter, 225g

Pakiranje: 225 g

od2,69 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,69–3,19 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 11,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,69 €

11,96 €/kg

Muffin Kuchenmeister, stracciatella, mini, 225 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,19 €+11%

14,18 €/kg