mešano čajno pecivo, brodnik, 600g
Spar
Mercator
Tuš

pekarstvo brodnik

mešano čajno pecivo, brodnik, 600g

Pakiranje: 600 g

od9,65 €najceneje v Spar

3 trgovine · 9,65–9,69 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 16,08 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

9,65 €

16,08 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

9,69 €

16,15 €/kg

mešano čajno pecivo, brodnik, 600 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

9,69 €

16,15 €/kg

PECIVO MEŠANO 600g BRODNIK