pecivo lešnikovi poljubčki ölz, 250g
Spar
Mercator
Tuš

ölz

pecivo lešnikovi poljubčki ölz, 250g

Pakiranje: 250 g

od3,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,39–3,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 13,56 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €3,39 €-15%

13,56 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

15,96 €/kg

pecivo lešnikovi poljubčki, ölz, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €

15,96 €/kg

Kolački z Lešniki Ölz 250 g