orehovi rogljički, brodnik, 350g
Spar
Mercator
Tuš

pekarstvo brodnik

orehovi rogljički, brodnik, 350g

Pakiranje: 350 g

od6,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 19,40 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,79 €

19,40 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,79 €

19,40 €/kg

orehovi rogljički, brodnik, 350 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,79 €

19,40 €/kg

Keksi orehovi, 350g