čajni keksi pekarna adamič, 450g
Spar
Mercator
Tuš

pekarna adamič

čajni keksi pekarna adamič, 450g

Pakiranje: 450 g

od7,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 16,64 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

7,49 €

16,64 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,49 €

16,64 €/kg

vrhniški keksi s čokolado, adamič, 450 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

7,49 €

16,64 €/kg

Keksi Čajni,s čokoladnim prelivom, 450g