bio sadna kašica hruška, sliva in črni ribez, hippis, hipp, 100g
Spar
Mercator
Tuš

hipp

bio sadna kašica hruška, sliva in črni ribez, hippis, hipp, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,79–1,85 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 17,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €

17,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €

17,90 €/kg

sadna blazinica s slivo, črnim ribezom in hruško, hipp, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,85 €

18,50 €/kg

Blazinica Bio Hipp sliva, črni ribez, hruška 100g