pletenica z makom, žito d.o.o., 90g
Spar
Mercator
Tuš

žito

pletenica z makom, žito d.o.o., 90g

Pakiranje: 90 g

od0,75 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,75–0,89 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 8,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,89 €0,75 €-16%

8,33 €/kg

Makova Pletenica 90 g

Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €

9,89 €/kg

pletenica z makom, žito, 90g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €

9,89 €/kg

pletenica z makom, žito, 90 g