negazirana mineralna voda, zala, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

zala

negazirana mineralna voda, zala, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 1,18 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,59 €+9%

1,18 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,59 €

1,18 €/L

negazirana izvirska voda, zala, 0,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,59 €

1,18 €/L

Voda Zala, naravna mineralna, 0,5 L