brezkofeinska kava v kapsulah illy, cube, 120,6g
Spar
Mercator
Tuš

illy

brezkofeinska kava v kapsulah illy, cube, 120,6g

Pakiranje: 121 g

od11,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 94,44 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

11,39 €

94,44 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

11,39 €

94,44 €/kg

kava v kapsulah, brezkofeinska, illy, 18/1, 120,6 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

11,39 €

94,44 €/kg

Kava Cube nekofeinska v kapsulah, 120,06g