rogljič vanilija višnja double max, 7days, 80g
Spar
Mercator
Tuš

7 day's

rogljič vanilija višnja double max, 7days, 80g

Pakiranje: 80 g

od0,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 12,38 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,99 €

12,38 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €

12,38 €/kg

rogljiček double, vanilija in višnja, 7 days, 80 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,99 €

12,38 €/kg

Rogljiček 7 Days, vanilija, višnja, 80g