grisini rožmarin amor di pane, 125g
Spar
Mercator
Tuš

amor di pane

grisini rožmarin amor di pane, 125g

Pakiranje: 125 g

od1,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,09–1,29 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 8,72 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €1,09 €-16%

8,72 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

10,32 €/kg

grisini z rožmarinom, amor di pane, 125 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,29 €

10,32 €/kg

Rožmarinovi Grisini Amor di Pane 125 g