toast klasik don don, 500 g
Spar
Mercator
Tuš

don don

toast klasik don don, 500 g

Pakiranje: 500 g

od1,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 3,98 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

3,98 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

3,98 €/kg

toast classic, tvojih 5 minut, 500 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €

3,98 €/kg

Klasični Toast Don Don 500 g