domači mlinci, mlinotest, 250g
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

domači mlinci, mlinotest, 250g

Pakiranje: 250 g

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–3,19 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 11,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

11,96 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

11,96 €/kg

domači mlinci, mlinotest, 250 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,19 €

12,76 €/kg

Mlinci domači Mlinotest, 250g