polnozrnati soft sendvič kruh, ölz, 750g
Spar
Mercator
Tuš

ölz

polnozrnati soft sendvič kruh, ölz, 750g

Pakiranje: 750 g

od3,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,19–4,39 € · prihranite do 1,20 €

Cena na enoto: od 4,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,39 €3,19 €-27%

4,25 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €

5,32 €/kg

Kruh Ölz, polnozrnati, sočen sendvič, 750 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,39 €

5,85 €/kg

polnozrnati kruh, super mehek sendvič, ölz, 750 g