pirin toast, ölz, 500g
Spar
Tuš

ölz

pirin toast, ölz, 500g

Pakiranje: 500 g

od3,29 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,29–3,89 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 6,58 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,29 €

6,58 €/kg

Toast Ölz, pirin, 500 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,89 €

7,78 €/kg