penina traminec, polsladka, radgonske gorice, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

radgonske gorice

penina traminec, polsladka, radgonske gorice, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od4,99 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 4,99–9,99 € · prihranite do 5,00 €

Cena na enoto: od 6,65 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

9,99 €4,99 €-50%

6,65 €/L

traminec, peneče vino, radgonske gorice, 0,75 l

Spar

Spar

Na zalogi

9,99 €

13,32 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

9,99 €

13,32 €/L

Penina Traminec alk. 11 % vol. 0,75 L