rogljiček oreo vanilija piškot, 7 day´s, 70g
Spar
Tuš

7 day's

rogljiček oreo vanilija piškot, 7 day´s, 70g

Pakiranje: 70 g

od0,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,79–0,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 11,29 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,79 €

11,29 €/kg

Rogljiček 7Days, Oreo vanilija piškot, 70 g

Spar

Spar

Na zalogi

0,99 €+18%

14,14 €/kg