pijača z okusom pomaranče in papaje, cedevita, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

pijača z okusom pomaranče in papaje, cedevita, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,06 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,06–1,59 € · prihranite do 0,53 €

Cena na enoto: od 2,12 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €1,06 €-3%

2,12 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,55 €

3,10 €/L

Pijača Cedevita, vitaminska, pomaranča, papaja, 0,5 l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €+46%

3,18 €/L

voda z okusom, pomaranča in papaya, cedevita, 0,5 l