cockta original, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

cockta

cockta original, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,09–1,19 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 2,18 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €

2,18 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,15 €

2,30 €/L

Gazirana Pijača Cockta Original 0,5 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

2,38 €/L

gazirana pijača, cockta, 0,5 l