brezalkoholna penina, alcohol free, freixenet, 0,75 l
Spar
Mercator

freixenet

brezalkoholna penina, alcohol free, freixenet, 0,75 l

Pakiranje: 750 ml

od9,99 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 9,99–11,39 € · prihranite do 1,40 €

Cena na enoto: od 13,32 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

9,99 €

13,32 €/L

freixenet, brezalkoholno peneče vino, freixenet, 0,75 l

Spar

Spar

Na zalogi

11,39 €

15,19 €/L