gel za prhanje refreshing, borotalco, 500ml
Spar
Tuš

borotalco

gel za prhanje refreshing, borotalco, 500ml

Pakiranje: 500 ml

od3,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,79–4,99 € · prihranite do 1,20 €

Cena na enoto: od 7,58 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €

7,58 €/L

Gel za tuširanje Borotalco, Buongiorno, Rinfrescante, 500 ml

Spar

Spar

Na zalogi

5,89 €4,99 €-15%

9,98 €/L