deo sprej eucalyptus in coconut water, rexona, 150ml
Spar
Tuš

rexona

deo sprej eucalyptus in coconut water, rexona, 150ml

Pakiranje: 150 ml

od3,00 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,00–5,89 € · prihranite do 2,89 €

Cena na enoto: od 20,00 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,89 €3,00 €-23%

20,00 €/L

Antiperspirant Rexona, sprej, Eucalyptus&Coconut Water, ženski 150 ml

Spar

Spar

Na zalogi

5,89 €

39,27 €/L