rdeče vino peljašac, badel, 0,75l
Spar
Tuš

badel

rdeče vino peljašac, badel, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od5,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 5,99–8,58 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 7,99 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

5,99 €

7,99 €/L

Vino Peljašec, alk.12 vol%, 0,75l

Spar

Spar

Na zalogi

8,58 €

11,44 €/L