zeliščni liker marshal, 0,7l
Spar
Tuš

marshal

zeliščni liker marshal, 0,7l

Pakiranje: 700 ml

od11,69 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 11,69–12,23 € · prihranite do 0,54 €

Cena na enoto: od 16,70 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

11,69 €

16,70 €/L

Liker Marshal z zelišči, alk.30 vol%, 0,7l

Spar

Spar

Na zalogi

12,23 €

17,47 €/L