brezalkoholni radler limona, a. le coq, 0,5l
Spar
Mercator

a.le coq

brezalkoholni radler limona, a. le coq, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,89 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 0,89–1,10 € · prihranite do 0,21 €

Cena na enoto: od 1,78 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €

1,78 €/L

brezalkoholni radler fassbrauses, limona, 0,0 % alkohola, 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

1,10 €

2,20 €/L