voda limona vitamin immuno, jana, 1,5l
Spar
Lidl
Mercator
Tuš

jana

voda limona vitamin immuno, jana, 1,5l

Pakiranje: 1,5 L

od1,39 €najceneje v Lidl

4 trgovine · 1,39–2,09 € · prihranite do 0,70 €

Cena na enoto: od 0,93 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Lidl

Lidl

Na zalogi

1,39 €

0,93 €/L

jana vitamin immuno

Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

1,33 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

1,33 €/L

negazirana voda, limona, jana, 1,5 l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,09 €

1,39 €/L

Sadna Pijača z Okusom Limone Jana 1,5 L