mešanica začimb za vlaganje kumaric, maestro, 50g
Mercator
Tuš

maestro

mešanica začimb za vlaganje kumaric, maestro, 50g

Pakiranje: 50 g

od2,09 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,09–2,29 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 41,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,09 €+31%

41,80 €/kg

Mešanica začimb Maestro, kumare, 50g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €+44%

45,80 €/kg

mešanica začimb za kumarice, maestro, 50 g