belo vino rumeni muškat, jeruzalem ormož, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

jeruzalem ormož

belo vino rumeni muškat, jeruzalem ormož, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od4,79 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 4,79–7,88 € · prihranite do 3,09 €

Cena na enoto: od 6,39 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

7,99 €4,79 €-40%

6,39 €/L

rumeni muškat, vrhunsko belo vino, jeruzalem ormož, 0,75 l

Spar

Spar

Na zalogi

6,99 €

9,32 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

7,88 €

10,51 €/L

Vino Rumeni Muškat alk. 10 % vol. 0,75 L