liker irish cream baileys, 0,7l
Spar
Mercator
Tuš

baileys

liker irish cream baileys, 0,7l

Pakiranje: 700 ml

od22,90 €najceneje v Spar

3 trgovine · 22,90–23,99 € · prihranite do 1,09 €

Cena na enoto: od 32,71 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

22,90 €+35%

32,71 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

22,99 €

32,84 €/L

kremni liker, baileys, 17 % alkohola, 0,7 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

23,99 €

34,27 €/L

Liker Bailey's Irish alk. 17 % vol. 0,7 L