grenčica jägermeister, 0,7l
Spar
Mercator
Tuš

jägermeister

grenčica jägermeister, 0,7l

Pakiranje: 700 ml

od16,49 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 16,49–18,77 € · prihranite do 2,28 €

Cena na enoto: od 23,56 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

18,79 €16,49 €-12%

23,56 €/L

grenčica, jägermeister, 35 % alkohola, 0,7 l

Spar

Spar

Na zalogi

18,79 €16,89 €-10%

24,13 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

18,77 €

26,81 €/L

Jagermeister alk. 35 % vol. 0,7 L