belo vino traminec, radgonske gorice, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

radgonske gorice

belo vino traminec, radgonske gorice, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od8,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 11,99 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,99 €

11,99 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,99 €

11,99 €/L

traminec, vrhunsko belo vino, radgonske gorice, 0,75 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

8,99 €

11,99 €/L

Vino Traminec alk. 12 % vol. 0,75 L