grenčica underberg, 3x0,02l
Spar
Mercator
Tuš

underberg

grenčica underberg, 3x0,02l

Pakiranje: 60 ml

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–4,25 € · prihranite do 1,26 €

Cena na enoto: od 49,83 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €2,99 €-25%

49,83 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

66,50 €/L

grenčica underberg, 44% alkohola, 3 x 0,02 l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,25 €

70,83 €/L

Underberg alk. 44 % vol. 3 x 20 ml