negazirana naravna mineralna voda jagoda in guava, jana, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš

jana

negazirana naravna mineralna voda jagoda in guava, jana, 1,5l

Pakiranje: 1,5 L

od0,99 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 0,99–1,15 € · prihranite do 0,16 €

Cena na enoto: od 0,66 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,10 €0,99 €-10%

0,66 €/L

negazirana voda, jagoda in guava, jana, 1,5 l

Spar

Spar

Ni na zalogi

1,10 €

0,73 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,15 €

0,77 €/L

Sadna Pijača z Okusom Jagode in Guave 1,5 L