rdeče vino chianti, piccini, 0,75l
Spar
Tuš

piccini

rdeče vino chianti, piccini, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od5,49 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 5,49–5,79 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 7,32 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

5,49 €

7,32 €/L

Vino Chianti Piccinni, suho, alk. 12,5 vol. %, 0,75 l

Spar

Spar

Na zalogi

5,79 €

7,72 €/L