vodka, absolut, 0,05 l
Spar
Mercator
Tuš

absolut

vodka, absolut, 0,05 l

Pakiranje: 50 ml

od1,77 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,77–1,89 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 35,40 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,77 €

35,40 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €

35,80 €/L

vodka, absolut, 40 % alkohola, 0,05 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,89 €+5%

37,80 €/L

Vodka Absolut alk. 40 % vol. 0,05 L