osvežilni napitek indian tonic water, fentimans, 0,5l
Spar
Tuš

fentimans

osvežilni napitek indian tonic water, fentimans, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od3,23 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,23–3,33 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 6,46 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,23 €

6,46 €/L

Pijača Indian Tonic water, premium, 0,5l

Spar

Spar

Na zalogi

3,33 €+33%

6,66 €/L