nefiltrirano svetlo pivo, union, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

union

nefiltrirano svetlo pivo, union, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,35 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,35–1,47 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 2,70 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,35 €

2,70 €/L

Svetlo Nefiltrirano Pivo Union alk. 4,9 % vol. 0,5 L

Spar

Spar

Na zalogi

1,47 €+25%

2,94 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,47 €+24%

2,94 €/L

pivo union ps nefiltrirano 0,5 l pločevinka, 4,9 % alkohola