gazirana brezalkohlna pijača z okusom pomaranče, pipi, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

pipi

gazirana brezalkohlna pijača z okusom pomaranče, pipi, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,11 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,11–1,29 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 2,22 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,11 €

2,22 €/L

Pijača Pipi, pomaranča, gazirana, 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

2,58 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

2,58 €/L

gazirana pijača, pomaranča, pipi, 0,5 l