pivo z okusom tequile in limete, salitos, 0,33l
Spar
Tuš

salitos

pivo z okusom tequile in limete, salitos, 0,33l

Pakiranje: 330 ml

od1,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,79–2,00 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 5,42 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,79 €

5,42 €/L

Pijača Salitos, Tequila, alk.5,9 vol%, 0,33 l

Spar

Spar

Na zalogi

2,00 €

6,06 €/L