pijača s sokom črnega ribeza in aronije fruc, fructal, 0,25l
Spar
Mercator

fruc

pijača s sokom črnega ribeza in aronije fruc, fructal, 0,25l

Pakiranje: 250 ml

od0,69 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 0,69–0,89 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 2,76 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €0,69 €-22%

2,76 €/L

negazirana pijača, črni ribez in aronija, fruc, 0,25 l

Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €+1%

3,56 €/L