cedevita fresh ananas mango, 340ml
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

cedevita fresh ananas mango, 340ml

Pakiranje: 340 ml

od1,25 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,25–1,39 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 3,68 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,25 €

3,68 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,26 €

3,71 €/L

Cedevita Fresh ananas mango, s sladkorjem in sladili, 340 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €

4,09 €/L

napitek fresh, ananas in mango, cedevita, 340 ml