mineralna voda, sarajevski kiseljak, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš

sarajevski kiseljak

mineralna voda, sarajevski kiseljak, 1,5l

Pakiranje: 1,5 L

od0,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,69–0,71 € · prihranite do 0,02 €

Cena na enoto: od 0,46 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,69 €+25%

0,46 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,69 €+41%

0,46 €/L

gazirana naravna voda, sarajevski kiseljak, 1,5 l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,71 €

0,47 €/L

Mineralna voda Sarajevski kiseljak, 1,5l