peneče vino celebrate, jeruzalem ormož, 0,75l
Spar
Tuš

jeruzalem ormož

peneče vino celebrate, jeruzalem ormož, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od9,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 9,99–10,48 € · prihranite do 0,49 €

Cena na enoto: od 13,32 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

9,99 €

13,32 €/L

Penina Jeruzalem Ormož, Celebrate, polsuho, alk.12 vol%, 0,75 l

Spar

Spar

Na zalogi

10,48 €

13,97 €/L