kremni namaz viki, 40g
Spar
Mercator

viki

kremni namaz viki, 40g

Pakiranje: 40 g

od0,44 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 0,44–0,50 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 11,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,49 €0,44 €-10%

11,00 €/kg

kremni namaz duo, viki, 40 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

0,50 €

12,50 €/kg